شربت فروکتوز

شربت فروکتوز

98,000تومان
تولید کننده:Iran
کد محصول: ZFCS55بطری یک کیلویی
موجودی 1129

بررسی اجمالی

 شربت فروکتوز با استفاده از آنزیم و به صورت کاملا طبیعی از ذرت استخراج میشود. این محصول بی رنگ بوده و اغلب به صورت شربت مایع هست ولیکن در مجاورت به هوای سرد ممکن است بلوری شده و تغییر فیزیکی بدهد که به غیر از تغییر ظاهر، مشکل دیگه ای نداشته و در مجاو...

 شربت فروکتوز با استفاده از آنزیم و به صورت کاملا طبیعی از ذرت استخراج میشود. این محصول بی رنگ بوده و اغلب به صورت شربت مایع هست ولیکن در مجاورت به هوای سرد ممکن است بلوری شده و تغییر فیزیکی بدهد که به غیر از تغییر ظاهر، مشکل دیگه ای نداشته و در مجاورت با گرما به حالت اولیه بازگشته و سریع در آب جوش حل میشود.
شربت فروکتوز ماندگاری بالایی دارد و باعث فساد مواد غذایی نمیشود.
در عکس دوم این محصول جدول آنالیز فروکتوز ZFCS55 قرار داده شده است. توجه داشته باشید که میزان قند فروکتوز و گلوکز را با زبان و از طریق چشایی نمیتوانید تخمین بزنید و شیرین تر بودن یا نبودن ملاک تشخیص نیست.
به صورت تقریبی هر یک کیلو شربت فروکتوز، میتواند جایگزین 750 گرم شکر شود.
فروکتوز بر خلاف شکر حاوی هیچ ماده ی شیمیایی نیست از این رو در تولید مواد غذایی و فرآیندهای مختلف خواص نامطلوب ایجاد نمی کند.
شربت ذرت حاوی فروکتوز مایعی شفاف، شیرین، بدون هیچ طعم مزاحم و خواص کاربردي بیشتری نسبت به سایر شیرین کننده ها می باشد. به دلیل مزیتهایی که این شربت در مقابل سایر شیرین کننده ها دارد، مورد توجه بسیاری از صنایع و مصرف کنندگان قرار گرفته است. شربت ذرت حاوی فروکتوز دارای اثرات شیرین کنندگی، افزایش دهنده ی فشار اسمزی، نگهدارنده ی رطوبت و تعدیل کننده ی نقطه ی انجماد است و همچنین نقش بسیار مهمی در زمان ماندگاری محصولات غذایی دارد. بنابراین به شربت ذرت حاوی فروکتوز میتوان به عنوان یک شیرین کننده طبیعی با اثر نگهدارندگی بالا نگاه کرد. شربت های ذرت حاوی مقادیر مختلفی از مونو ساکاریدهای فروکتوز و گلوکز می باشند که براساس میزان فروکتوز معرفی می شوند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب