شربت فرکتوز7.4کیلویی

شربت فرکتوز7.4کیلویی

700,000تومان
تولید کننده:Iran
کد محصول: ZFCS55
موجودی 108

بررسی اجمالی

راهنما: شربت فروکتوز ZFCS 55 با استفاده از آنزیم و به صورت کاملا طبیعی از ذرت استخراج میشود. این محصول بی رنگ بوده و اغلب به صورت شربت مایع هست ولیکن در مجاورت به هوای سرد ممکن است بلوری شده و تغییر فیزیکی بدهد که به غیر از تغییر ظاهر، مشکل دیگه ای ن...

راهنما:

 شربت فروکتوز ZFCS 55 با استفاده از آنزیم و به صورت کاملا طبیعی از ذرت استخراج میشود. این محصول بی رنگ بوده و اغلب به صورت شربت مایع هست ولیکن در مجاورت به هوای سرد ممکن است بلوری شده و تغییر فیزیکی بدهد که به غیر از تغییر ظاهر، مشکل دیگه ای نداشته و در مجاورت با گرما به حالت اولیه بازگشته و سریع در آب جوش حل میشود.

شربت فروکتوز ماندگاری بالایی دارد و باعث فساد مواد غذایی نمیشود.

در عکس دوم این محصول جدول آنالیز فروکتوز ZFCS55 قرار داده شده است. توجه داشته باشید که میزان قند فروکتوز و گلوکز را با زبان و از طریق چشایی نمیتوانید تخمین بزنید و شیرین تر بودن یا نبودن ملاک تشخیص نیست.

به صورت تقریبی هر یک کیلو شربت فروکتوز، میتواند جایگزین 750 گرم شکر شود.

فروکتوز بر خلاف شکر حاوی هیچ ماده ی شیمیایی نیست از این رو در تولید مواد غذایی و فرآیندهای مختلف خواص نامطلوب ایجاد نمی کند.

شربت ذرت حاوی فروکتوز مایعی شفاف، شیرین، بدون هیچ طعم مزاحم و خواص کاربردي بیشتری نسبت به سایر شیرین کننده ها می باشد. به دلیل مزیتهایی که این شربت در مقابل سایر شیرین کننده ها دارد، مورد توجه بسیاری از صنایع و مصرف کنندگان قرار گرفته است. شربت ذرت حاوی فروکتوز دارای اثرات شیرین کنندگی، افزایش دهنده ی فشار اسمزی، نگهدارنده ی رطوبت و تعدیل کننده ی نقطه ی انجماد است و همچنین نقش بسیار مهمی در زمان ماندگاری محصولات غذایی دارد. بنابراین به شربت ذرت حاوی فروکتوز میتوان به عنوان یک شیرین کننده طبیعی با اثر نگهدارندگی بالا نگاه کرد. شربت های ذرت حاوی مقادیر مختلفی از مونو ساکاریدهای فروکتوز و گلوکز می باشند که براساس میزان فروکتوز معرفی می شوند. وزن  خالص 7.4کیلو/استیل مهاجر      mohajersteel.com       

کریستاله شدن یا ته نشین شدن مواد قندی در فروکتوز کاملا طبیعی بوده و با همزدن آن قبل از استفاده برطرف میشود.

فروکتوز مایع یک نوع شیرین‌کننده طبیعی است که از گلوکز به‌وسیله آنزیم فروکتوز شکسته می‌شود. این ماده دارای خواص شیرین‌دهندگی بالا و قدرت محافظتی در برابر اکسیداسیون است. به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، فروکتوز مایع در صنعت آبجوسازی کاربردهای گسترده‌ای دارد.

۱.۳ کیلوگرم فروکتوز معادل یک کیلوگرم شکر است.

 خواص فروکتوز مایع

1. شیرین‌کننده قوی: فروکتوز مایع قدرت شیرینی بالایی دارد و به طور مشابه با شکر و شیرین‌کننده‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. محافظت در برابر اکسیداسیون: فروکتوز مایع خاصیت محافظتی در برابر اکسیداسیون دارد که می‌تواند در جلوگیری از آلودگی و تغییر طعم و بوی آبجو مؤثر باشد.

3. تغذیه: فروکتوز مایع منبع انرژی قابل استفاده برای مخمرها است و می‌تواند فرایند تبدیل قندها به الکل در آبجوسازی را تسهیل کند.

4. قابلیت محلول شدن: فروکتوز مایع به‌طور معمول در آب و دیگر مایعات حل می‌شود و قابلیت ترکیب با دیگر مواد را فراهم می‌کند.

کاربردهای فروکتوز مایع در آبجوسازی

1. جایگزین شکر: فروکتوز مایع می‌تواند به‌عنوان جایگزین شکر در فرآیند تولید آبجو استفاده شود. این ماده به‌

طور طبیعی در عسل و میوه‌ها وجود دارد و به دلیل شیرین‌کنندگی قوی و خواص طبیعی خود می‌تواند به عنوان یک جایگزین سالمتر برای شکر در آبجو استفاده شود.

2. بهبود مزه و طعم: فروکتوز مایع به عنوان یک عامل محرک طعم و مزه در آبجوسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. افزودن فروکتوز مایع به فرمولاسیون آبجو می‌تواند باعث افزایش شیرینی و بهبود مزه و طعم نهایی آبجو شود.

3. بهبود پایداری: فروکتوز مایع به دلیل خواص محافظتی در برابر اکسیداسیون، می‌تواند در بهبود پایداری و طول عمر آبجو تأثیرگذار باشد. این خاصیت می‌تواند در حفظ کیفیت و تازگی آبجو تاثیر بگذارد.

4. رونق رنگ: افزودن فروکتوز مایع به آبجو می‌تواند باعث افزایش رونق رنگ و شفافیت آن شود. این ویژگی می‌تواند در جذابیت بصری آبجو تأثیرگذار باشد.

فروکتوز مایع به دلیل خواص شیرین‌دهندگی قوی، محافظت در برابر اکسیداسیون، تغذیه مخمرها و قابلیت محلول شدن در آب، در صنعت آبجوسازی کاربردهای گسترده‌ای دارد. این ماده می‌تواند بهبود مزه و طعم آبجو، بهبود پایداری و رنگ، و جایگزینی سالمتر برای شکر در فرآیند تولید آبجو باشد. با استفاده مناسب از فروکتوز مایع، می‌توان کیفیت و جذابیت آبجو را افزایش داد و نتیجه‌ای رضایت‌بخش برای مصرف‌کنندگان به‌دست آورد.

                                    

......................................................................................................................................................

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب